Hakkımızda

TURA LABORATUVAR MALZEMELERİ VE EĞİTİM ARAÇLARI

Firmamızın  misyonu  Temel Laboratuvar Cihazlarının ve  eğitim araçlarının tanıtımı, satışı ve satış sonrası hizmetlerinin müşteriye ulaştırılmasıdır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için zaman içerisinde ürün  portföyümüze  cihazlara ek olarak elektronik teraziler, pH-metreler, nem tayin cihazları ve temel bir laboratuvarda test ve ölçüm amaçlı olarak bulunması gereken çeşitli küçük cihazlar, sarf malzemeler, cam malzemeler ve laboratuar kimyasalları  eklenmiştir.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazemiz güncellenmekte ve her geçen gün genişlemektedir. Çağdaş bir laboratuarın sahip olması gereken kalite, ileri teknoloji ürünü, Avrupa standartlarına uygun cihazları müşterilerine sunmaktadır.

”Müşteri Memnuniyeti” satış & servis stratejilerinin belirlenmesinde her zaman için yola çıkış noktası olmuştur. Cihazların büyük  bir kısmı ve sıklıkla gereksinim duyulan yedek parçalar ”zamanında teslim” ve ”hızlı servis” amacıyla stokta bulundurulmaktadır.

Müşteri portföyü kamu ve özel kesimlerde eşit bir dağılım gösterir. Tüm sektörlerde laboratuarlara analiz amaçlı cihazlar ve donanım sağlamaktadır.

Kamu alımlarında ihtiyaç duyulan şartname oluşturulması, teknik konuların tartışılması, ihtiyaca yönelik doğru ürünün satın alınması çalışmaları yapmaktayız. Proje bazlı çalışmalarda danışmanlık hizmetlerini uzman kadromuzla sunmaktayız.